Svatební dorty. Nabízíme zajištění širokého množství vynikajích a dekorativně vypadajích dortů, od malých jednopatrových až po velké třípatrové, klasické krémové nebo netradiční anglické medové dorty. Stačí si jen vybrat z našeho obsáhlého katalogu.

Kompletní katalog dortů ke stažení zde: katalog svatebni_CL_DORTY

Svatební koláčky, cukroví a rolády. Pro doplnění sladkých chutí a pro zpestření svatební tabule vám zajistíme různé druhy svatebního cukroví nebo tradičních svatebních koláčků. Stačí si vybrat ze druhů jako jsou například linecká kolečka, kremrole, věnečky, šátečky, kokosky, čokoládové cukroví, čokoládové dortíčky, špičky s rumovou nádivkou, oříškové tyčinky, vanilkové rohlíčky, řezy atp…, rolády čokoládové, ořechové, ze světlého nebo tmavého těsta.

Svatební výslužky. Ze sladkých pochutin, které nebudou zdobit vaši svatební tabuli, vám můžeme připravit do papírových krabiček klasické svatební výslužky a ty poté rozdávat při odjezdu vašim hostům.

Dle přání můžeme zajistit i upomínkové předměty jako je dárkové víno s fotografií novomanželů nebo čokolády se jmény a datem svatby…atp.

Svatební kytice a květinová výzdoba. Zajistíme vám jakýkoliv druh květin dle vašeho přání, od kytice pro nevěstu, přes květiny pro maminky, svědkyně, družičky až po korsáž pro ženicha. Zvolíte si druh květiny a barvu, do které chcete vše ladit a my dle vašeho požadavku vše zajistíme. Další možností je vybrat si již hotovu uvázanou květinu přímo z našeho katalogu květin.

Kompletní katalog kytic ke stažení zde: katalog svatebni_CL_KVETINY

Do stejného tónu barev a druhu květin sladíme výzdobu oddací místnosti, zámecké zahrady včetně květinové brány, zajistíme květinovou výzdobu aut, myrty pro vaše hosty…atp.

Hudba. Další ze svatebních služeb, které jsme schopni vám nabídnout, je zajištění hudebního doprovodu vašeho celého svatebního dne. Můžeme pro vás zajistit hudbu již na obřad, dále odpolední doprovodnou živou kapelu, nebo živou kapelu a DJ pro večerní tanec.

Fotograf a kameraman. Svatba je jedna z težko opakovatelných událostí ve vašem životě, proto zajištění profesionálního fotografa a kameramana a zhotovení fotografií nebo videozáznamu, které vám zůstanou jako památka na tento slavný den, patří mezi nejžádanější svatební služby. Fotograf nafotí celý váš svatební den počínaje příjezdem všech hostů, přes obřad, aranžované fotografie skupinové i stylizované fotografie v páru ve venkovních prostorách zámecké zahrady nebo i v prostorách zámku, dále fotografie svatební hostiny, svatebních zvyků a nakonec i večerního veselí. Stejným způsobem dokumentuje vaši svatbu i kameraman.

Nasvícení zámku. Zámek není po setmění standardně nasvícen, proto doporučujeme pro dokreslení pohádkově romantické atmosféry zámek nechat nasvítit, abyste si pohled na tuto krásnou monumentální stavbu mohli užít až do samého konce vašeho svatebního dne.

Ohňostroj. Ohňostroj, připravený při příležitosti vaší slavnostní akce, bude nejen jejím vkusným doplněním, ale i nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše hosty. Ohňostrojů nabízíme tři typy a od toho se odvíjí i cena.

Létající  a plovoucí přání. Vypuštěním létajících či plovoucích přání vytvoříte nezapomenutelný zážitek pro všechny přítomné. Nechte vaše hosty, aby mohli vyjádřit svá přání pro vás.

Kadeřnické a vizážistické služby. Rádi vám zajistíme zkrášlovací servis v podobě kadeřnice, vizážistky a nehtové designerky v den svatby přímo na Červené Lhotě nebo u vás doma. Samozřejmostí je i domluvená zkouška předem v salonu.

Zapůjčení vozů a transport hostů. Můžeme vám zprostředkovat zapůjčení historického auta Citroën DS 21 Pallas nebo zajistit pronájem luxusních vozů jako Mercedes, BMW, též i lumuzíny Lincoln President s řidičem. Pro transport hostů ve větším či menším počtu můžeme zajistit osobní automobil (kapacita do 5míst), minibus (kapacita do 22míst), minivan (kapacita do 9míst) nebo autobus (kapacita do 48míst).

Projížďky kočárem. Jako nedílná součást pohádkové svatby nesmí chybět i kočár s koňmi. V čase obřadu vás může transportovat až ke špalíru svatebních hostů k oltáři, popřípadě odvést od obřadu do zámeckého parku na fotografování.

Párty stany. Pokud zvolíte konání vaší svatební hostiny ve venkovních prostorách, doporučujeme zvážit zastřešení pomocí bílých, slavnostně vypadajích párty stanů. Místo některých stěn je možné použít látkové dekorace a vše je možno ladit do konkrétní barvy, od části střechy až po koberce, doplňky, květinovou výzdobu. Stany tak splní nejen účel praktický, ale taktéž i dekorativní a vaše svatební veselí může nerušeně probíhat i za méně příznivých klimatických podmínek.

Grafické tiskoviny, svatební oznámení, menu. Zajistíme pro vás tisk svatebního oznámení, tisk podávaného menu či tisk zasedacího pořádku, vše dle vašeho výběru a představ. Všechny tištěné materiály vytvoříme ve stejném provedení, tak aby vaše svatební tabule byla sladěna do jednoho tónu a typu.

Baby sitting. Je samozřejmostí, že vaše děti či děti svatebčanů budou trávit svatební den s vámi. Ovšem my můžeme vám i vašim hostům dopřát chvíli oddechu a zajistit hlídání a přípravu dětského koutku. Vy si tak můžete užít alespoň chvíli nebo celý den bezstarostně a navíc s klidem, že je o děti dobře postaráno. Baby-sitter může mluvit i více jazyky, pokud to bude vaším přáním.

Svatební cesta. Přímo ze svatebních oslav můžete odjet do historického ráje jižních Čech a to do Českého Krumlova. Hotel Bellevue Superior**** je ideální místo jak oslavit uzavření manželství ve dvou a my vám zde zajistíme tu poslední tečku za vaším spokojeným svatebním dnem.