Chlebíčky, jednohubky, kanapky

Nabízíme zajištění mnoha druhů lahodných chlebíčků, jednohubek či kanapek a to například šunkové, lososové, salámové, vajíčkové s majonézou, hermelínové, krabí…atp. Chlebíčky a jednohubky výborně doplní váš večerní rautový stůl, nebo mohou být malým občerstvením po samotném obřadu pro čekající hosty.

Cena: 10 až 25 CZK/1ks


Ovocné, zeleninové, šunkové a sýrové mísy

Nabízíme široké spektrum rautových obložených mís a zrcadel pro doplnění vašeho rautového stolu. Můžeme vytvořit mísy dle vašich požadavků přes mísy šunkovo salámové, uzeninová prkénka, zrcadla z francouzských sýrů, zeleninové a těstovinové saláty…atp.

Cena: od 600 CZK/1mísa (závisí na druhu ovoce a zeleniny v daném období a velikosti jednotlivých mís)


Čokoládová fontána

Výborná možnost jak zpestřit výběr pokrmů na rautovém stole. Připravíme pro vás fontánu s pravou belgickou čokoládou, která nejlépe chutná s malými kousky čerstvého ovoce, máčeného přímo v proudu tekoucí čokolády.

Cena: 3 000 CZK + ovoce dle množství


Grilování

Venkovní terasa je vybavena venkovním grilem a naše restaurace vám nabízí možnost grilovat za asistence našich kuchařů čerstvé maso, selata nebo kuřata, ryby, zeleninu…atp.

Cenanapř.: 270 CZK/osoba (odvíjí se od množství a druhu masa)

15 dkg kuřecí maso

15 dkg hovězí maso

15 dkg vepřové maso

sele (cca 40 kg) cca 10 000 CZK

šunkové sele (cca 3 kg ) cca 4 000 CZK


Míchané nápoje

Ve večerním čase je zábava svatebních hostů víceméně na prvním místě. Jedním z častých doplňků svatebního veselí je i míchaný nápoj. Míchané nápoje pro vás a vaše hosty namíchá profesionální barman. V případě domluvy předem můžeme zrealizovat, jako překvapení pro vaše hosty, pravou barmanskou show.


Korkovné

Pokud máte zájem konzumovat své vlastní nápoje, účtujeme tzv. korkovné. Pozn.: standardní láhev = 0,75l nebo 0,7l nebo 1l.

Ceny:

za vlastní víno 200 CZK/standardní láhev

za vlastní šampaňské 250 CZK/standardní láhev

za vlastní tvrdý alkohol 500 CZK/standardní láhev