Informace o svatbách na Červené Lhotě. Svatba je jedna z těžko opakovatelných událostí ve vašem životě, proto by měla být zajištěna tak, aby se pro vás i vaše hosty stala nezapomenutelným zážitkem, na který budete všichni celý život vzpomínat.


b07f8ca85df44307f1212657bd245004_3-015_vizČervená Lhota Restaurant je připravena zajistit vaši svatbu včetně kompletního svatebního servisu. Zprostředkujeme vám rezervaci obřadu na matrice, pomůžeme s výběrem svatebního místa, které nabízí více variant, dále rádi zajistíme fotografa a videokameramana, který bude celý váš slavný den dokumentovat, zajistíme svatební dort a další svatební sladkosti, které si můžete vybrat z našeho podrobného katalogu, necháme uvázat svatební kytici pro nevěstu a ostatní hosty a zajistíme kompletní výzdobu vaší svatební tabule i celého obřadního místa. Kompletní gastronomický servis je jednou z nejdůležitějších bodů celého svatebního dne a my vám rádi sestavíme svatební menu či raut na míru a navrhneme i vaše další večerní občerstvení. Restaurace nabízí taktéž ubytování pro vás i vaše hosty, rádi pro vás zajistíme i dopravu hostů a v neposlední řadě velkou spoustu doplňkových služeb, které na žádné svatbě nesmí chybět, jako slavnostní ohňostroj, nasvícení zámku, živá kapela během večera, DJ, moderátor, karaoke…atp.635147_viz.jpg


Rádi vám zajistíme služby i jednotlivě, v případě, že vás zajímá pouhý termín rezervace obřadu na matrice či například jen výzdoba svatebního místa atp. Neváhejte kontaktovat naši restauraci, která je připravena vaši svatbu zajistit přesně dle vašich představ a rádi vám též pomůžeme, poradíme a doporučíme s čímkoliv si nebudete jistí. Těšíme se na vaši svatbu v Červená Lhota Restaurant.