Současnost objektu Červená Lhota Restaurant. Restaurace se nachází v objektu, který leží přímo naproti zámku Červená Lhota. Restaurace je umístěna v budově, která je památkově chráněna a to nabízí klientům možnost vychutnat si jídlo v neopakovatelné atmosféře s přímým výhledem na zámek.

Interiér je koncipován do stylu moderního designu a využívá jak tradičních materiálů a prvků, tak výrazových prostředků současného stylu respektujících minulost. Jeden ze salonků je situován s přímým výhledem na zámek a hosté si tak mohou vychutnat opravdu pohádkově romantickou atmosféru.

278b4f8c698e66ca61f194e0b8461099_restaurace_5_colored_2

Historie objektu Červená Lhota Restaurant. První dochovaná zmínka o obci Červená Lhota je z roku 1465. V letech 1542 – 1555 byla původní gotická tvrz přebudována na renesanční zámek, kdy budovy současné restaurace fungovaly jako zámecká hospodářská stavení.

Objekt, který byl v sedmdesátých letech minulého století koncipován jako rekreační středisko místního zemědělského podniku, byl v celkově špatném stavu a dnešní podobu získal po nutné částečné rekonstrukci. Poté byl znovu uveden do provozu v r. 2003, aby mohl poskytovat vyšší standard služeb, než tomu bylo v minulosti.

Restaurace v témže roce upravila část objektu v prvním podlaží na několik jednoduše zařízených pokojů a začala objekt nabízet i pro ubytovací služby.

[Not a valid template]