Jazyk:

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Napiště číslici pět 

Pohádkový dětský den v Restaurantu Červená Lhota

Přijďte se pobavit s Vašimi dětmi a užít si víkend plný atrakcí, soutěží, občerstvení a zábavy pro děti.

„Pohádková cesta okolo zámku Červená Lhota. Potkáte se s piráty, Sněhurkou a trpaslíky, Májou a Vilíkem..a poslušně se hlásí i ten náš český Švejk!“

Svatební den v Restaurantu Červená Lhota

Všem, kteří se k nám nestihli nebo nemohli přijet podívat a zažít s námi ten skvělý den, vzkazujeme, že se na ně budeme těšit příští rok na podobné – ještě lepší akci! A takto to u nás vypadalo:

Velikonoce v Restaurantu Červená Lhota

Jaro je tu a s ním i Velikonoce. Krásná procházka kolem Červené Lhoty, projížďka na kole a chvilka odpočinku. Zavítejte k nám a ochutnejte naše nové Velikonoční menu, přijďte posedět a přivítat jaro s námi!

Otevírací doba přes… Detail příspěvku

Degustační večer na Červené Lhotě

Restaurant Červená Lhota zve všechny milovníky romantiky a dobrého jídla 13. 6. 2015 od 17:30 hodin na degustační večeři, kterou pro Vás připraví šéfkuchař František Václavek.

Dárkový poukaz…ten nejlepší tip na dárek!

Nevíte čím potěšit vaše nejmilejší a nejbližší? Máme pro vás tip na překrásný dárek k narozeninám, výročí či jiné příležitosti! Červená Lhota | Restaurant vám nabízí vystavení dárkových poukazů. Darujte odpočinek v romantické atmosféře s nevšedními zážitky! Dárkový poukaz… Detail příspěvku

Svatební katalog 2014

Vážení svatebčané, připravili jsme pro Vás kompletní katalog svatebních služeb, které vám mohou být nápomocny při plánování vaší svatby. Neváhejte se na nás obrátit s pomocí kompletní organizace Vašeho svatebního dne.

katalog svatebni CL_komplet

Loučení s létem

Milý hosté. Léto pomalu končí a s nadcházejícím podzimem přichází opět okamžik, kdy se rozloučíme i s touto sezonou. Rádi bychom Vám všem, kteří jste nás letos navštívili, poděkovali a pozvali Vás na poslední akci této sezony.

Jako vždy bude… Detail příspěvku

Dárek pro Vás

Milí hosté.

Dnešní nabídkou jsme se rozhodli potěšit ty z Vás, kteří při své návštěvě Červené Lhoty parkují na našem parkovišti.

Každého z Vás kdo v pracovních dnech od 27.6 – 4.7. zaparkuje na našem parkovišti, obdaruje obsluha slevovým kuponem… Detail příspěvku

galerie

Naše nová informační brožura – Poznejte krásy Červené Lhoty a okolí

Nemáte ponětí, kam povedou Vaše kroky při návštěvě Červené Lhoty? […]

logo_Bellevue_CK

Newsletter