Zajistíme jakýkoliv druh teambuildingových aktivit sestavených přímo na míru vašeho kolektivu a přesně dle vašich požadavků. Efektivně navržená a sestavená teambuildingová aktivita v kombinaci s klidným rázem prostředí Červené Lhoty se stane pestrým doplňkem vaší firemní akce. Cennová nabídka vám bude představena v kalkulaci, dle vstupních parametrů pro danou firemní akci.

Tak aby celá vaše akce spojená s teambuildingovými aktivitami mohla probíhat bez organizačních a technickým problému, hladce, s nápady, vtipem a pohodou, nabízíme zajištění služeb animátora, který může být po celou dobu přítomen vaší akci, pomáhat, delegovat, organizovat a starat se o celodenní program a zábavu účastníků akce.

Nabízíme vám tyto možnosti aktivit, které jsme schopni zprostředkovat:

Paintballd0a6302619c82be93d8de00d45d86118_paintball 3

Zorganizujeme pro váš kolektiv tuto hru od zajištění výstroje, až po přípravu terénu a hřiště. Na Červené Lhotě je spousta skrytých zákoutí, kde můžete popustit uzdu své fantazii a bojovat jako o život plni adrenalinu, dobrodružství a napětí.

Pétanque

Výborným doplňkem vaší firemní akce na Červené Lhotě je zahrát si s kolegy tuto známou francouzskou hru. Pétanque může hrát prakticky každý a i terén hřiště je libovolný. Set na pétanque vám rádi zapůjčíme u nás v restauraci a také doporučíme vhodná místa pro hru. Vhodným doplňkem při této hře je coffee break v podobě piknikového koše plného lahodných pochutin.

Jízda na čtyřkolkách nebo dvoukolových vozítkách seqwayfc7a8046f054e0c43606e5a6e574303b_čtyřkolka

Dopřejte si nádherný pocit ze svezení v sedle  čtyřkolky nebo netradiční jízdu na dvoukolovém vozítku seqway. Zprostředkujeme vám zapůjčení těchto vozidel včetně doporučené výbavy a jako doplněk vaší firemní akce můžeme zorganizovat například firemní závody.

Návštěva lanového parku890c49a699f244026cb569356e54db6c_lanové hřiště3

Zprostředkujeme vám návštěvu lanového parku ležícím přibližně 15km od Červené Lhoty, v lesích mezi Kardašovou Řečicí a Veselím nad Lužnicí. Překonejte velké množství lanových překážek ve výškách zhruba 10 až 15 metrů a v korunách stromů tak zdolejte sami sebe. Zajistíme vám i dopravu do tohoto lanového parku.

Minigolf

Mezi dalšími možnostmi, jak zpestřit vaši akci, může být minigolfový turnaj. Zprostředkujeme vám zapůjčení cca 8 minigolfových drah s různými překážkami a vy tak můžete zkusit s holí v ruce porazit svého šéfa 🙂

Golf

Červená Lhota Restaurant je schopna vám zajistit golfový trénink nebo zkušební hru na nedalekém golfovém hřišti v Nové Bystřici. Pro skupiny zajistíme výcvikový trénink pod vedením zkušeného tenéra, zkušební odpaly na driving range nebo pro golfu znalé přímo hru na hřišti. Zajistíme pro vás i dopravu na místo určení.

Rodeo Bull22357d5a090fb1ca7a7ae529f26663cf_rodeo_bull_2

Skvělé zpestření  vaší firemní akce může být zábavně soutěžní produkce Rodeo Bull, kde korpus býka se s vámi otáčí všemi směry, naklání se a naklápí. Vyzkoušejte s vašimi kolegy či zaměstnanci, kdo bude mít větší výdrž v sedle nezkrotného býka.

Bungee Running

Výborná soutěžní produkce, kde se baví především přihlížející, může být Bungee Running. Cílem je natáhnout gumové lano co nejdále, popř. k určitým metám. Jako mety mohou být v rámci motivace různé dárky v závislosti na soutěžících (reklamní předměty, cukrovinky, alkohol, apod.). Výborný doplněk pro akce volnějšího rázu.

Sportovní odpoledne

Červená Lhota Restaurant vám ráda zajistí sportovní odpoledne v jindřichohadecké sportovní hale, která je vhodná pro všechny míčové sporty, nebo halu pro lední hokej či venkovní halu v nedalekém Pluhově Žďáru vhodnou pro hokejbal.

Cyklozávody

Naše restaurace jako jednu z doplňkových služeb pro hosty nabízí zapůjčení kol. Vhodnou součástí při firemní akci tak může být cyklozávod s jakoukoliv motivací či soutěží o ceny a to závod do bližšího či širšího okolí. Se zorganizováním může pomoci i námi nabízený animátor.

Živý stolní fotbalf38f847031583437ae42786a33cc9e5d_lidský fotbal

Další ze zábavných aktivit může být obdoba stolního fotbalu, který znáte z restaurací. Pro hráče je připraveno fotbalové hřiště s pohyblivými rourami, u kterých jsou hráči připevněni a můžou se pohybovat pouze do stran.

 Mouchaa33be39bce2c06f95dd2bb4c40ca1732_moucha_jpg

Velkou legraci si užijete při atrakci zvané Moucha. Cílem soutěžících je rozběhnout se a zachytiti se pomocí samolepících obleků na kolmou stěnu opatřenou jemnou částí suchého zipu, a to co nejpřesněji ke středu plochy. Tato aktivita bude velkou zábavou pro samotné skákající i přihlížející hosty.

Kroket

Čerená Lhota Restaurant nabízí zapůjčení sady na zahradní hru Kroket. Kroket je hra a sport, ve kterém se na travnatém povrchu holí, podobnou dřevěné palici, údery posouvají koule skrz branky k cílovému kolíku. Červená Lhota nabízí spoustu zákoutí vhodných pro tuto nenáročnou relaxační a zábavnou hru.